Minecraft : Pixelmon 2,0 – Odcinek 60 – Bastiodon ( Pokemon Mod )

Autor: , 17 listopada, 2013, Brak komentarzy

 Minecraft : Pixelmon 2,0 - Odcinek 60 - Bastiodon ( Pokemon Mod ) class= Minecraft : Pixelmon 2,0 - Odcinek 60 - Bastiodon ( Pokemon Mod ) class= Minecraft : Pixelmon 2,0 - Odcinek 60 - Bastiodon ( Pokemon Mod ) class= Minecraft : Pixelmon 2,0 - Odcinek 60 - Bastiodon ( Pokemon Mod ) class= Minecraft : Pixelmon 2,0 - Odcinek 60 - Bastiodon ( Pokemon Mod ) class= Pokemon odcinek X i Y 6 – Dzięki za oglądanie ! Miejmy kanał gry: Outro …

The Perks of BeingWallflower następująco Charlie,friendless Freshman z ciemnym umyśle i przeszłość , nawet ciemniejsze . On siedzi sam i nie ma z kim porozmawiać . Dogrupy seniorów zaprosić go i pozwólcie mu dołączyć do ich grupy wyrzutków .
Charakter Charlie Logan Lerman wcielił , który robi bardzo dobre osiągi jak nieśmiały, nastolatek niezręcznej . Emma Watson i Ezra Miller także dać świetny występ . Film ma dziwaczne elementy komedii i oddaje istotę i myśli bycianastolatkiem dorastanie w świecie zamieszkanym przez idiotów. Preferencje muzyczne,bez przyjaciół i nieśmiałości , która przychodzi wraz z bycianastolatkiem jest włączona do filmu. Ponadto , film zawiera kilka bardzo poważne tematy, które nastolatki wykonują . To jestbardzo dobrze przedstawiona i reżyserii filmowej , ze szczególnym ukłonem pisarza i reżysera , który również napisał książkę Stevena Chbosky . Uważam, że postać wszystko miał coś, co możemy odnosić się do , było dostępne dla wszystkich grup wiekowych i miał bardzo dobre zakończenie, co sprawia, że ​​znajduje się na szczycie wzgórza w zakresie coming -of -age filmów .
jednak , ze wszystkim, co wielkie, jest kilka wad. Kilka dowcipów nie lądował kilka scen miał przewidywalnego rezultatu , co sprawiło, że film czuć przewidywalne. Myślę, że może to już zostało niektórych to tematynieco więcej . Czułem się jakby zatrzymał w połowie drogi na coś wielkiego iuzasadnienie , że ja sobie wyobrazić, jest to, że Steve chciałFilm będzie 15 lub PG- 13 w większości. Występy brakowało przez obsady nośnej , zwłaszcza w stosunku do sieci . Kilka scen czułem niepotrzebne i kilka scen również nie dokonać przejścia od książki do filmu bardzo dobrze. Ale poza tym , że był to bardzo dobry film , łatwo dostępne i jeden z najlepszych coming- of -age filmie , jaki kiedykolwiek widziałem .

{Komentowanie wyłączone}